Idag har du möjlighet att chatta med Barbara om allt som rör din karriär, mode och hur hon kan ha en sådan fin porslinshy.
Välkommen!
Det finstilta: Barbara tar vääääääldigt lång tid på sig att tänka så svar kanske kommer i natt eller i morgon. Senare under veckan ska Lola chatta och då kanske det blir lite mer fart.
Chatt med Barbara
Susanne: Hur gör du för att få så fiiiiiiiiin porslinshy Barbara?
Barbara: Tack. Jag gör faktiskt ingenting alls. Jag tänker bara vackra tankar och säger aldrig elaka saker. Det kan vara min underbara hys hemlighet.
Desperat: Jag kommer ingen vart i mitt yrkesliv och om en vecka går jag i pension. Vad ska jag göra? Svara mig fort!!!!
Barbara: Jag måste få fundera mera.
Anonym: I morgon har jag två plagg att välja mellan, fotboja eller tvångströja. Vilket tycker du jag ska välja?
Barbara: Jag är inte säker på att du tillhör bloggens målgrupp. Men om jag var du skulle jag nog välja fotbojan. Accessoarer piggar alltid upp.
R: Vad anser du om den ekonomiska krisen i Grekland?
Lola: Chatten är stängd nu. Tack för alla intressanta och kloka frågor. Puuuuuuussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss